جستجو
Back to All News Posts

مشهورترین سایت در زمینه دکوراسیون وطراحی داخلی Houzz

1397/9/27 18:17:43   سه شنبه

اپلیکیشن Houzz را می‌توان برترین نمونه‌ی موجود در زمینه‌ی طراحی داخلی دانست. این نرم‌افزار به خودی خود کار بزرگی انجام نمی‌دهد، اما بزرگترین ویژگی آن، گردآوری صدها هزار عکس و تصویر از نتیجه‌ی کار طراحان بزرگ دکوراسیون و همچنین افراد عادی است که می‌توانید از هر کدام از آن‌ها ایده‌برداری کرده و در هر چه زیبا کردن محیط کار و زندگی خود به کار برید.

 

اکنون دیگر بر کسی پوشیده نیست که فضای زندگی و کاری، تاثیری شگرف بر روح و روان انسان دارد و به همان میزان که می‌تواند بازده و عملکرد زندگی را به شدت کاهش دهد، می‌تواند سرشت زندگی را تا حد زیادی اعتلاء بخشد.

Houzz اپلیکیشنی زیبا با طراحی مینیمالیستی است که در پس آن ایده‌هایی بس ناب و نایاب نهفته‌اند. ایده‌هایی در زمینه چیدمان منزل، دکور بندی فروشگاه و زیبا کردن محیط کار و بسیاری از موارد دیگر نمونه‌ای از قابلیت‌های این اپلیکیشن هستند.

برای کسانی که با چنین مواردی سر و کار دارند وب‌سایت Houzz.com چندان غریبه نیست. این وب‌سایت در واقع کلکسیونی از تصاویر با کیفیت بسیار بالا است که افراد گوناگون از قشر پردرآمد تا کم‌درآمد به طور مستمر در حال بروزرسانی آن هستند. اپلیکیشن Houzz نیز نسخه‌ی موبایل و کم‌حجم همین وب‌سایت است که می‌تواند به شما در این امر کمک شایانی نماید.

یکی از ویژگی‌های Houzz این است که تمامی عکس‌های موجود در آن از فیلترهای بسیاری عبور کرده‌اند. کارشناسان این وب‌سایت دائما در حال بررسی تصاویر دریافتی هستند و پس از تایید آن‌ها را منتشر می‌نمایند.

تصاویر موجود در این اپلیکیشن همگی مربوط به طراحی داخلی و دکوراسیون هستند. مواردی را که تصاویرشان در این اپلیکیشن موجود است نیز بسیار گسترده‌اند. از تزئین و طراحی اتاق نشیمن، دست‌شویی، حمام، تراس و اتاق خواب گرفته تا محیط‌های خارجی مانند استخر، پشت بام، تراس و حیاط تمامی این موارد در Houzz موجود می‌باشند.

حتی سعی شده سبک‌های مختلف طراحی داخلی و خارجی نیز در تصاویر منتشر شده رعایت شود. از سبک‌های کلاسیک و مدرن گرفته تا سبک‌های پست مدرن را می‌توانید در این اپلیکیشن مشاهده نمایید و از آن‌ها الگو برداری کنید.

این اپلیکیشن برای سیستم‌های عامل اندروید و iOS به صورت رسمی و برای سیستم عامل ویندوزفون توسط شرکت‌های متفرقه توسعه داده شده است.

لازم به ذکر است که این اپلیکیشن برای بروزرسانی اطلاعات خود نیاز به دسترسی به اینترنت دارد. لذا چنانچه از سرویس‌های اینترنت محدود و همچنین اینترنت موبایل استفاده می‌کنید، حتما به میزان ترافیک مصرف شده‌ی خود توجه داشته باشید.

 

 
نظرات
Write a Comment Close Comment Form
عالی بود

عالی بود مرسی