جستجو
خبرخوان

اخبار و مقالات

1400/7/24 12:43:59   شنبه
گیاه جادویی ( پالونیا )
تامین چوب برای کشورهایی مثل ایران که آب و هوای نسبتا خشکی دارند بسیار مشکل است. در ایران به جز مناطق پر باران شمال یا سردسیر غرب تقریبا در بیشتر مناطق کشور دچار کمبود درخت هستیم. البته منظور درختانی است که بتوانیم از چوب آنها در صنایع چوب استفاده نماییم. یکی از بهترین انواع درختان برای مصارف صنعتی با سرمایه گذاری مناسب ، سود خیلی خوب درخت پالونیا است سریع الرشد ترین درخت دنیا. این درخت یکی از انواع درختان معروف برای کسب درآمد از فروش چوب است. پالونیا از درختان خیلی مناسب برای جنگل کاری سریع، توسعه فضای سبز شهر و روستا و کشت تؤام با انواع گیاهان زراعی رایج است. پالونیا دارای پوست خاکستری، قهوه ایی یا سیاه است که برروی پوست آن در درختهای جوان عدسکهایی وجود دارد. شاخه‌های جوان از کرکهای غده ایی پوشیده شده‌اند و رشد شاخه‌ها بصورت انشعابات دوشاخه ایی کاذب است. برگها در درختان جوان بزرگ و با دمبرگهای بلند می‌باشد.
1400/6/15 12:2:38   دوشنبه
دکوراسیون اتاق خواب
از میان فضاهای مختلف یک خانه، اتاق خواب یک فضای خصوصی محسوب می شود که هر فردی زمان زیادی از عمر خود را در آن می گذراند. باتوجه به رشد قیمت ملک بیشتر افراد از اتاق خواب های کوچک و عده ای هم از اتاق خواب های بزرگ به همراه مستر و سایر امکانات بهره می برند.گروه طراحی و معماری آبیدوس قصد دارد که در این مطلب به ابعاد و اندازه و چیدمان و سایر ویژگیها به صورت تخصصی و مفهومی ، برای تغییر دکوراسیون یا باسازی آن به شما مخاطبان این مطالب را ارائه کند.
1398/2/25 20:27:22   چهار شنبه
سقف کشسان
سقف کشسان یا سقف کششی نوعی سقف کاذب دکوراتیو محسوب می شود که در حدود دو دهه از ورود آن به ایران می گذرد. سقف کشسان را می توان یکی از انواع سقف کاذب دانست ، که از دو مولفه پارچه ای از جنس پی وی سی و یک ریل پروفیلی که این پارچه را احاطه می کند ، تشکیل شده است. از پارچه سقف کشسان می توان به عنوان دیوار پوش نیز استفاده کرد ، که به این سیستم دیوار کشسان گفته می شود ، سقف کشسان و دیوار کشسان قابلیت نورپردازی را دارا می باشند که این قابلیت یکی از عناصر مهم زیباسازی دکوراسیون و طراحی داخلی به حساب می آید. به لطف فناوری پارچه سقف کشسان چاپ انواع تصاویر و طرح ها بر روی آن امکان پذیر است ؛ همچنین پارچه های سقف کشسان کاملا قابل شستشو، ضد آب و قابل جا به جایی، ضد گرد و غبار و آنتی باکتریال و غیر قابل اشتعال می باشد.
1397/9/29 20:10:29   پنجشبه
سیستم ها وکاربرد کناف
نحوه ی اجرا و اجزای تشکیل دهنده و متریال بکار رفته دیوار و سقف کاذب در ساختمان در این مطلب شما را با آنها بیشتر آشنا میکنیم.
1397/9/29 19:12:53   پنجشبه
محصولات کناف
برای آشنایی بیشتر شما با محصولات شرکت کناف در اینجا آدرس های هر محصول گذاشته شده شما با کلیک بر روی نام هر محصول صفحه مربوط به آن محصول باز میشود و میتوانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.
1397/9/27 18:17:43   سه شنبه
مشهورترین سایت در زمینه دکوراسیون وطراحی داخلی Houzz
Houzz.com از مشهورترین وب سایت در زمینه ی دکوراسیون و طراحی داخلی و بزرگترین مجموعه ی آنلاین از ایده های بهبود کیفیت فضای خانه است که می توان آن را به نوعی ویکی پدیای طراحی داخلی دانست. این وب سایت حاوی بیش از یک میلیون تصویر است و کاربران می تواند یک حساب کاربری برای ذخیره ی تصاویر مورد علاقه شان داشته باشند. اگر شما نتوانید آن چه را که می خواهید اینجا پیدا کنید در واقع هیچ جای دیگر پیدا نمی کنید!